Chronimy Twój dom Przed zalaniem
informacje Aktualności - MGF Projekt
Archiwum
aktualności Kontakt z zespołem Przeciwzalaniu
W dniach od 9 do 14 marca prosimy o kontakt mailowy....

Typy czujników wody- jaki wybrać?
Na rynku są dostępne różne rodzaje czujników wody: przewodowe, bezprzewodowe. Podpowiemy który wybrać i na co zwrócić uwagę....
newsletter
ZAPISZ WYPISZ
Usterka sprzętu AGD
2013-02-05, dodano przez admin
Kategorie: [ Archiwalne artykuły ]

system z zaworem zapobiegajÄcy zalaniu
Każdy z nas ma w domu urządzenia bezpośrednio podłączone do siecy wodnej. Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że awaria któregokolwiek z tych urządzeń grozi kosztownym zalaniem? I wiesz również, że lepiej zapobiegać niż leczyć.
Czy już policzyłeś, że zakup systemu zapobiegającego zalaniu zwróci się przy pierwszym użyciu?

Nie kupuj jednek naszego systemu już teraz. Poczekaj aż doczytasz do końca i upewnisz się,  że dzięki zakupowi będziesz mógł bezpiecznie pozostawić dom.


Najczęściej awarią ulegają:
- pralki
- przewody elastyczne (np. do toalety, bojlera, pralki itp.)
- zmywarki
- pogrzewacze wody
- lodówki (coraz częściej podłączane do przyłącza wody)

Rozszczelnienia występują również w instalacjach poprzez ich naturalne zużycie (np. korozję) , pracę budynku (który osiada, jest remontowany itp.) i instalacji (np. poprzez zmianay naprężeń i temperatury). Szczególnie narażone na wycieki są miejsca łączeń.

Oczywiście każde z tych urządzeń jest dobrze wykonane, bezpieczne i ekologiczne. W więszości nie są jednak tak trwałe jak 20 lat temu (niektóre "Franie" z lat 60 działają do dzisiaj). Są 2 główne powody takiego stanu rzeczy: pieniądze (koszt materiału oraz robocizny, która jest przenoszona do azji), oraz potrzeba zwiększania sprzedaży (jeżeli się nie popsuje, to nie kupusz).

Więszkość z nas zna osoby, którym zalało mieszkanie, dzisiaj mamy zdecydowanie więcej urządzeń, wykonanych w sposób oszczędny (niskim kosztem), w efekcie ryzyko związane z zalaniem zdecydowanie wzrosło.

Do niedawna nie było prostego, domowego systemu zapobiegającego zalaniu. Jednak dzisiaj możesz już zapewnić sobie spokój, również gdy nie ma Cię w domu (to się opłaca finansowo!). Każdy dzień zwłoki to lekkomyślne podjęte ryzyko. Skoro trafiłeś na nasz portal i doczytałeś artykuł do końca, to oznacza że czujesz się odpowiedzialny za dom i chcesz aby był bezpieczny.  


Wejdź teraz do naszego sklepu i wybierz zestaw odpowiedni dla Ciebie.Awaria zaworu - Starsze »
« Nowsze - Przedsprzedaż wersji profesjonalnej systemu przeciwzalaniowego!

Copyright © 2010 PrzeciwZalaniu.pl   |   Wykonanie: