Chronimy Twój dom Przed zalaniem
informacje Aktualności - MGF Projekt
Archiwum
aktualności Kontakt z zespołem Przeciwzalaniu
W dniach od 9 do 14 marca prosimy o kontakt mailowy....

Typy czujników wody- jaki wybrać?
Na rynku są dostępne różne rodzaje czujników wody: przewodowe, bezprzewodowe. Podpowiemy który wybrać i na co zwrócić uwagę....
newsletter
ZAPISZ WYPISZ
Przedsprzedaż wersji profesjonalnej systemu przeciwzalaniowego!
2013-02-09, dodano przez admin
Kategorie:

Przedsprzedaż wersji profesjonalnej systemu przeciwzalaniowego!
System projektowany i produkowany w Polsce.

ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Główne zmiany nowej , profesjonalnej serii przeznaczonej do zabezpieczenia pomieszczeń.

STEROWNIK:

  •  

   - Możliwość zastosowania jednoczesnego zasilania baterią oraz z sieci 230V, zwiększa to bezpieczeństwo związane z odcięciem prądu. Standardowo system pobiera energię ze standardowych gniazdek a w przypadku braku zasilania system jest automatycznie przełączany na zasilanie z baterii.

  • - Trwałe mocowanie przewodów, skręcane czujniki oraz wtyki z zatrzaskiem w przypadku zaworów zapewniają skuteczne połączenie oraz wykluczają ryzyko przypadkowego odłączenia przewodów.

  •  

   - Nowa, trwała i estetyczna aluminiowa obudowa


  •  

   - Większe możliwości rozbudowy (systemy na specjalne zamówienie mogą sterować wieloma zaworami oraz zbierać sygnały z dziesiątek czujników)

  •  

   - System projektowany i produkowany w Polsce

  • - Minimalizacja zużycia energii, zawór w stanie spoczynku nie pobiera prądu (nie jest to zawór elektromagnetyczny który potrzebuje zasilania aby płynęła woda!), brak diod sygnalizacyjnych. Dzięki wysokiej efektywności energetycznej system może działać na jednej baterii 9V nawet kilka lat (zalecana jest coroczne sprawdzenie systemu i wymiana baterii, jest to przecież system który musi być w 100% pewny)


ZAWÓR:

   

 •  - Zawory dostępne również w rozmiarze 1” co umożliwia odcinanie rur o większych przekrojach niż dotychczas

 • - Zawory wykonane ze stali nierdzewnej

 • - Umożliwienie ręcznego otwarcia oraz zamknięcia zaworu bez podłączenia sterownika (zapewnienie dostawy wody w przypadku uszkodzenia elektroniki, czujników, przetarcia przewodu itp. ręczne otwarcie zaworu jest możliwe nawet w przypadku spalenia silnika)

 • - Wizjer zamontowany na zaworze wskazuje jego stan (otwarty lub zamknięty)
   

  

Zapisy na systemy w wersji PROFESJONALNEJ są zbierane od 14.02.2013 do 30.03.2013 roku.  Dostawy będą realizowane od 01.05.2013 do 18.05.2013. Termin dostawy zostanie potwierdzony podczas składania zamówienia.

Osoby zamawiające system w przedsprzedaży uzyskują 20% RABAT w stosunku do standardowego cennika.Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.


Usterka sprzętu AGD - Starsze »
« Nowsze - Wersja profesjonalna z podwójnym zasilaniem: 230V oraz na standardową baterię 9V.

Copyright © 2010 PrzeciwZalaniu.pl   |   Wykonanie: