Chronimy Twój dom Przed zalaniem
informacje Aktualności - MGF Projekt
Archiwum
aktualności Kontakt z zespołem Przeciwzalaniu
W dniach od 9 do 14 marca prosimy o kontakt mailowy....

Typy czujników wody- jaki wybrać?
Na rynku są dostępne różne rodzaje czujników wody: przewodowe, bezprzewodowe. Podpowiemy który wybrać i na co zwrócić uwagę....
newsletter
ZAPISZ WYPISZ
Instalacje dedykowane

 

Głównym celem naszej firmy jest profesjonalna ochrona domów przed zalaniem. 

Nasze standardowe produkty zostały tak zbudowane, aby zapewnić możliwie pełne zabezpieczenie budynków przed skutkami wycieków wody. Główne zastosowanie znajdują w domach oraz mieszkaniach. Firma MGF Projekt będąc  jedyną wyspecjalizowaną w profilaktyce antyzalaniowej firmą w Polsce, projektuje i tworz również systemy dedykowane, dostosowane pod indywidualne potrzeby. Tworzymy urządzenia i systemy sterowania uszyte na miarę.

Poniżej prezentujemy kilka ze zbudowanych w naszej pracownii rozwiązań, które być może znajdą zastosowania również w Państwa firmie lub instytucji:System z programatorem czasowym.
System z możliwością podłączenia czujników zalania lub poziomu wody. Głównym założeniem było odcinanie wody na czas, gdy pomieszczenia nie są używane.
Układ znajduje szerokie zastosowanie w firmach i urzędach gdzie panują sztywne godziny pracy. Zaletą układu jest posiadanie podstawowego zabezpieczenia bez ciągnięcia instalacji czujników.
   układ przeciw zalaniu z programatorem czasowym


System utrzymywania stałego poziomu wody w zbiorniku.
Prosty układ z zaworem kulowym. Dużym atutem jest bardzo niski pobór prądu oraz niskie napięcie zasilania co znacząco poprawia bezpieczeństwo eksploatacji układu. Urządzenie może być stosowane do utrzymywania poziomu wody również w fontannach ponieważ jest możliwość podłączenia czujnika trzy pozycyjnego informującego, że jest za mało wody (woda będzie dolewana), stan jest właściwy (wszystkie zawory są odcięte), wody jest za dużo (zawór spustowy zostanie otwarty).
   system utrzymywania poziomu wody

 


System do sterowania urządzeniami zewnętrznymi.
Układ jest szczególnie przydatny, gdy w zależności od poziomu wody (przy czujnikach poziomu), lub w przypadku jej pojawienia (czujniki zalania), należy wysterować dodatkowe urządzenie. Tymi urządzeniami są najczęściej syreny lub centrale alarmowe, układy zaworów lub też system pomp.
System znajduje szerokie zastosowania np. w domkach letniskowych, gdzie nie ma możliwości szybkiej interwencji.


   System przeciw zalaniu do sterowania urządzeń

 


Układ zbudowany na impulsowych wodomierzach.
Są to układy, w których dopuszczalny przepływ jest zaprogramowany, np. pomiędzy godziną 24 a 6 nie można jednorazowo zużyć więcej niż 10 litrów wody. Układy takie są bardzo elastyczne z uwagi na dowolność programowania godzin oraz zachowań (stosowane są w nich przekaźniki  lub sterowniki programowalne PLC). Mogą współpracować z modułami GSM, centralami alarmowymi, czujnikami zalania lub też innymi urządzeniami. Ich kolejną zaletą jest możliwość instalacji w kotłowni, bez konieczności instalacji czujników zalania. Rozwiązanie pomimo wielu zalet, posiada również ograniczenia związane z parametrami wodomierzy. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
 

 zabezpieczenie domu przed zaleniem przez wodomierz


Nasza firma buduje systemy dedykowane dla firm, instytucji, zabezpiecza archiwa. Posiadamy bazę wiedzy i gotowych rozwiązań, dla Ciebie możemy stworzyć kolejne!

Zapewniamy profesjonalne podejście i zapraszamy do kontaktu.

Kontakt 

Sklep


Współpraca

Regulamin zakupów

Często zadawane pytania

MGF Projekt Sp. z o.o., 
ul. P. Niedurnego 79 (brama 5), 41-709 Ruda Śląska, Poland
NIP: 6412531891    
Regon: 243470619   KRS: 0000496081    Sąd Rejonowy w Gliwicach   X Wydział Gospodarczy KRS 

Kapitał zakładowy:  50 000 zł


Copyright © 2010 PrzeciwZalaniu.pl   |   Wykonanie: